Як саморуч встановити систему водяного охолодження у теплиці та альтанці

Не вистачає свіжої водяної прохолоди? Для вас  — наше покрокове керівництво по створенню вашої власної системи водяного охолодження “туман”. Воно адаптоване до більшості приватних локацій  — саду, сараю, подвір’я.

Подробнее...

Українські вчені повертаються до бурякового напою довгожителів

Здоровий спосіб життя  — вже давно не фраза з підручників, а багаторічний тренд! У цьому аспекті потенціал овочевих соків знову опинився в колі інтересів українських вчених. Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України продовжив роботу над розробкою 1987 року «Буряковий напій», основою якої стали дослідження, розпочаті іще в рамках комплексної радянсько-американської експедиції в Абхазію 1978-1981 року. Її мета полягала у вивченні феномену кавказького довголіття.

Подробнее...

Нова сівалка Horsch покаже свої адаптивні здібності на “Інтер-АГРО”

Величезна червона сівалка - цьогорічна цікавинка від німців з Horsch.

24 рядки, 7 000 л для добрив і 2 000 для посівного матеріалу - є де розгінатися. Та й ряд кільтур не залишає байдужим - висіває соняшник, кукурудзу, соняшник, сою, сорго, цукровий буряк та ріпак. Детальніше про те, як саме це відбувається - у нашому відео!

Подробнее...

Посівний комплекс з унікальними кутом нахилу дисків здивує відвідувачів “Інтер-АГРО”

21 колесо і міжряддя 14,3 сантиметри — ось які принади нової машини Vitu 600 від німецької фірми Kockerling обійцяє показати на виставці “Інтер-АГРО” компанія “Спектр-Агротехнік”. Її комерційний директор Юрій Тарадуда в ексклюзивному коментарі прес-службі “Інтер-АГРО” розказав та показав все, що зацікавить українських аграріїв у новому агрегаті. Подробиці у відео!

Подробнее...

Як вчасно виявити шкідників у кукурудзі та спланувати їх знищення?

Врожай кукурудзи — один з найцінніших літніх скарбів, але йому з року в рік загрожують два небезпечних злодія. Це кукурудзяний стебловий метелик і бавовникова совка. Після дощів, які пройшли на більшості території України, для стеблового метелика склалися оптимальні умови розвитку — температура +23–28 градусів, вологість не нижче 80 %. Велика кількість опадів сприяє масовому розмноженню шкідника, тоді як суха погода змогла б зупинити його розповсюдження.

Подробнее...

Страница 1 из 345

ИнтерАГРО - Международная выставка сельскохозяйственной техники и оборудования

Международная выставка сельскохозяйственной техники и оборудования «ИнтерАГРО» - это эпицентр инноваций сельскохозяйственной техники и оборудования.

Основную часть участников выставки "ИнтерАГРО" составляют заводы-производители сельскохозяйственной техники и оборудования, что все больше отвечает стандартам крупнейших мировых агропромышленных выставок.

На выставке представлены последние достижения и инновации мирового и отечественного машиностроения для аграрного сектора, сельскохозяйственное оборудование для ремонта и сервиса, запчасти, технологии точного земледелия и агроклимата, оборудование и технологии для растениеводства, агрохимия.

В рамках выставки состоится ряд деловых мероприятий, тематика которых формируется в соответствии с актуальными проблемами АПК, с учетом последних мировых тенденций развития отрасли. Участники международных конференций, семинаров, круглых столов смогут сориентироваться в водовороте новинок отрасли, понять направления развития рынка.

Среди ярких событий выставки - подведение итогов и награждение победителей международного конкурса лучших инновационных решений в сельхозтехнике и оборудовании «InterAGRO Innovation Award», который проводится для того, чтобы представители сельскохозяйственной отрасли узнавали о лучших инновационных решениях в аграрной технике и оборудовании, а предприятия и организации имели стимул внедрять свои инновации в серийное производство.

В 2016 году выставка ИнтерАГРО в который раз подтвердила свои лидирующие позиции среди агропромышленных выставок Украины и стран СНГ.

В работе выставки приняли участие 346 компаний,
в том числе 61 иностранные из 19 стран;
национальными экспозициями были представлены Франция, Германия и Израиль
общая площадь выставки составила более 30 000 кв. м;
выставку посетили 18 224 специалиста из Украины и стран зарубежья.

Скачать презентацию выставки "ИнтерАГРО 2018"

Наши выставки

Agro Animal Show - выставка эффективного животноводства и птицеводства  ЗЕРНОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ - выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве  ФРУКТЫ. ОВОЩИ. ЛОГИСТИКА - выставка высокотехнологичного овощеводства, промышленного садоводства и виноградарства