Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новости

Точне землеробство: що це і де його знайти на «ІнтерАГРО-2018»

Чи знали ви, що 37% нашої планети використовується суто для сільського господарства? Підтримка та підвищення нашої ефективності в сільському господарстві є однією з найбільших проблем людства. Чому? Тому що населення продовжує зростати і його потреби зростають разом з ним.

Зі збільшенням кількості населення зростає продовольча проблема нестачі їстівних ресурсів. Збільшення посівних площ за рахунок вирубки лісів або осушення водойм – лише імітація вирішення проблем. Найбільш ефективний крок  — впровадження новітніх технологій, які дадуть змогу отримувати максимальну врожайність культури з найменшої одиниці площі поля. На даний час така технологія  —  точне землеробство на основі геоінформаційних систем (ГІС). Це дозволяє:

 • робити точний обмір полів;
 • встановлювати автопілоти на техніку;
 • проводити моніторинг стан посіві;
 •  слідкувати за індексом вегетації;
 • використовувати ресурси на основі моніторингу та спостереження;
 • виводити з обробітку малопродуктивні землі;
 • використовувати системи диференційованого внесення добрив та засобів захисту рослин.

Системи точного землеробства використовуються в Азії та США вже багато років. В основі її концепції  — врахування неоднорідностей в межах одного поля. Для визначення цих неоднорідностей використовуються системи глобального позиціонування (GPS, ГЛОНАСС), спеціальні датчики, зйомка агродронами, знімки з супутників, мікролазери для точного хімічного аналізу ґрунту. Для аналізу та обробки отриманої інформації використовуються спеціальні програми для агроменеджмента на базі геоінформаційних систем (ГІС). Дані використовуються для планування висіву, розрахунку норм внесення добрив та засобів захисту рослин (ЗЗР), більш точного передбачення врожайності та розрахунку витрат на матеріали. Точне землеробство вимагає обов’язково брати до уваги локальні особливості ґрунту (кількісну та якісну оцінку родючого шару), кліматичні умови. В окремих випадках це може дозволити легше встановити локальні причини хвороб.

Результатом застосування точного землеробства є не тільки збільшення урожайності, а й зменшення витрат на добрива та гербіциди, що підвищує екологічність продукції рослинництва та тваринництва та робить їх кориснішим для споживання. Адже головними напрямками сільського господарства в майбутньому будуть саме органічність та екологічність, турбота про природу та зменшення відходів!

“ІнтерАГРО” поділяє ці цінності і тому влаштовує на виставці оазис новітніх технологій для точного землеробства  — IT-Corner. Тут ви зможете побачити та протестувати розробки провідних українських компаній зі сфери AgroIT та програмне забезпечення до них.

Крокуйте в дивовижний світ точного землеробства разом з нами  — замовте своє безкоштовне електронне запрошення на «ІнтерАГРО-2018» за посиланням!

Маєте власні інструменти AgroIT і хочете показати його іншим?

Пишіть та телефонуйте у Дирекцію виставки Inter Agro!

ИнтерАГРО - Международная выставка сельскохозяйственной техники и оборудования

Международная выставка сельскохозяйственной техники и оборудования «ИнтерАГРО» - это эпицентр инноваций сельскохозяйственной техники и оборудования.

Основную часть участников выставки "ИнтерАГРО" составляют заводы-производители сельскохозяйственной техники и оборудования, что все больше отвечает стандартам крупнейших мировых агропромышленных выставок.

На выставке представлены последние достижения и инновации мирового и отечественного машиностроения для аграрного сектора, сельскохозяйственное оборудование для ремонта и сервиса, запчасти, технологии точного земледелия и агроклимата, оборудование и технологии для растениеводства, агрохимия.

В рамках выставки состоится ряд деловых мероприятий, тематика которых формируется в соответствии с актуальными проблемами АПК, с учетом последних мировых тенденций развития отрасли. Участники международных конференций, семинаров, круглых столов смогут сориентироваться в водовороте новинок отрасли, понять направления развития рынка.

Среди ярких событий выставки - подведение итогов и награждение победителей международного конкурса лучших инновационных решений в сельхозтехнике и оборудовании «InterAGRO Innovation Award», который проводится для того, чтобы представители сельскохозяйственной отрасли узнавали о лучших инновационных решениях в аграрной технике и оборудовании, а предприятия и организации имели стимул внедрять свои инновации в серийное производство.

В 2018 году международная выставка «ИнтерАГРО» в очередной раз подтвердила свои лидирующие позиции как на рынке Украины, так и на мировой арене. Об этом свидетельствуют следующие факты:

 • 18 000 профессиональных посетителей;
 • 19 500 посещений;
 • 293 компании-экспоненты, из них 67 иностранных;
 • 17 стран-участниц: Австрия, Беларусь, Германия, Дания, Индия, Испания, Италия, Китай, Нидерланды, Польша, США, Турция, Украина, Франция, Швейцария, Чехия, Эстония;
 • национальные экспозиции Германии и Франции;
 • коллективная экспозиция Китая;
 • 30 уникальных мероприятий с участием ведущих международных и отечественных экспертов сельскохозяйственной отрасли;
 • 30 000 кв. м экспозиционной площади.

 

Наши выставки

Agro Animal Show - выставка эффективного животноводства и птицеводства  ЗЕРНОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ - выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве  ФРУКТЫ. ОВОЩИ. ЛОГИСТИКА - выставка высокотехнологичного овощеводства, промышленного садоводства и виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4