Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новости

5 двигунів: якими були агротренди 2018 року?

Великі виклики вирішуються інноваціями! Так вирішили провідні гравці світового агроринку на початку року та радикально змінили свій курс розвитку. Тепер агросфера просувається до точного землеробства, прозорості, вертикальних ферм та нових підходів у хімії. Придивомося ближче до цих трендів, аби знати, куда прямувати в році 2019! 1. В 2018 цікавість до дискретних ринків і технологій agtech продовжує зростати, оскільки управління фермами все більше керується за допомогою цифрових даних. Це зображення, датчики та штучні інтелектуальні платформи, які створені для прогнозування найкращих результатів в сільському господарстві.
 2. Автоматизація стала ще одним великим рушієм у 2018 році, оскільки витрати на робочу силу та дефіцит підводять виробників сільгосппродукції до пошуку рішень щодо збору врожаю, пророщування та захисту рослин. Нові підходи вивчаються біологічними компаніями, такими як Benson Hill, High Fidelity Genetics і Zeakal.
 3. Окрім того, підприємці зосереджують свою увагу на “нових хіміках” - маломолекулярних платформах, які забезпечують альтернативи традиційним сільськогосподарським і грунтовим продуктам. Це обумовлено зміною споживчих переваг, а також зростанням стійкості до хімічних продуктів, таких як Roundup.
 4. Споживачі і далі відмовляються від виробництва харчових продуктів “підпільно” з точки зору публічності. Покупцям важлива прозорість. Тенденції такого споживацького регулювання продовжують розвиватися. Це пов’язано з активним виходом на ринок продуктів, що відтворюються на основі генів, та й вертикальні ферми набирають все більше популярності, збільшуючи органічне виробництво.
 5. Поглинання бізнесу. Здається, ми можемо очікувати викликів і змін у встановленому порядку на ринку світових хімічних агроконцернів. Придбання BASF насінницьким бізнесом Bayer на 7 млрд. доларів змінило динаміку галузі, оскільки компанія вперше вийшла за межі традиційних хімічних ліній і зазирнула у насіннєву нішу.

А які тренди головують в Україні? Яка техніка стала найпопулярнішою і чому? Як змінився ринок вакансій? Що відбувається з українським agroIT? Чи в тренді біогаз?

Всі ці відповіді Ви знайдете на осінній “ІнтерАГРО 2018”.

Реєструйтеся та вражайте власними чи приходьте як відвідувач та дивуйтеся самі!

ИнтерАГРО - Международная выставка сельскохозяйственной техники и оборудования

Международная выставка сельскохозяйственной техники и оборудования «ИнтерАГРО» - это эпицентр инноваций сельскохозяйственной техники и оборудования.

Основную часть участников выставки "ИнтерАГРО" составляют заводы-производители сельскохозяйственной техники и оборудования, что все больше отвечает стандартам крупнейших мировых агропромышленных выставок.

На выставке представлены последние достижения и инновации мирового и отечественного машиностроения для аграрного сектора, сельскохозяйственное оборудование для ремонта и сервиса, запчасти, технологии точного земледелия и агроклимата, оборудование и технологии для растениеводства, агрохимия.

В рамках выставки состоится ряд деловых мероприятий, тематика которых формируется в соответствии с актуальными проблемами АПК, с учетом последних мировых тенденций развития отрасли. Участники международных конференций, семинаров, круглых столов смогут сориентироваться в водовороте новинок отрасли, понять направления развития рынка.

Среди ярких событий выставки - подведение итогов и награждение победителей международного конкурса лучших инновационных решений в сельхозтехнике и оборудовании «InterAGRO Innovation Award», который проводится для того, чтобы представители сельскохозяйственной отрасли узнавали о лучших инновационных решениях в аграрной технике и оборудовании, а предприятия и организации имели стимул внедрять свои инновации в серийное производство.

В 2018 году международная выставка «ИнтерАГРО» в очередной раз подтвердила свои лидирующие позиции как на рынке Украины, так и на мировой арене. Об этом свидетельствуют следующие факты:

 • 18 000 профессиональных посетителей;
 • 19 500 посещений;
 • 293 компании-экспоненты, из них 67 иностранных;
 • 17 стран-участниц: Австрия, Беларусь, Германия, Дания, Индия, Испания, Италия, Китай, Нидерланды, Польша, США, Турция, Украина, Франция, Швейцария, Чехия, Эстония;
 • национальные экспозиции Германии и Франции;
 • коллективная экспозиция Китая;
 • 30 уникальных мероприятий с участием ведущих международных и отечественных экспертов сельскохозяйственной отрасли;
 • 30 000 кв. м экспозиционной площади.

 

Наши выставки

Agro Animal Show - выставка эффективного животноводства и птицеводства  ЗЕРНОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ - выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве  ФРУКТЫ. ОВОЩИ. ЛОГИСТИКА - выставка высокотехнологичного овощеводства, промышленного садоводства и виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4