Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

В Німеччині відбувся Форум з питань аграрної політики

З 16 по 19 листопада 2007 року  в м.Дрезден (Німеччина) відбувся Форум з питань аграрної політики, присвячений обговоренню питань аграрної політики та політики сільського розвитку в контексті інституційних змін та налагодження співробітництва в регіоні Південної та Східної Європи.

Організаторами форуму були Інститут аграрного розвитку в Центральній і Східній Європі (IAMO),  Міжнародна організація з підвищення кваліфікації (InWEnt), Німецьке товариство технічної допомоги (GTZ) та Постійна регіональна робоча група з регіонального сільського розвитку (SWG RRD).

У форумі брали участь представники Болгарії, Хорватії, Боснії та Герцеговини, Албанії, Чорногорії, Македонії, Румунії, Сербії, Угорщини, Чехії, а також установ та організацій з  Німеччини, Австрії та Бельгії, що приймають участь у впровадженні проектів з розвитку сільських територій в даному регіоні.

Вперше до участі в подібних заходах (а це вже третій форум з аграрної політики) були запрошені делегації України та Молдови. Асоціацію "Український клуб аграрного бізнесу" на форумі представляв керівник групи експертів Володимир Лапа, що також виступив на одній із секцій із презентацією "Залучення зацікавлених сторін до формування аграрної політики в Україні".

Форум був присвячений обговоренню низки питань та актуальних тенденцій розвитку аграрної політики та сільських територій. Зокрема, відбулось обговорення Нової парадигми сільського розвитку, презентованої представником Організації економічного співробітництва та розвитку. Даний документ пропонує перейти від необхідності підтримки окремих фермерів або підприємств до підтримки конкурентоспроможності сільських територій та повноцінного використання місцевих можливостей та резервів.  Відповідно, пропонується спрямовувати аграрну політику не лише в напрямку сільського господарства, але і в інші сектори сільської економіки, а також здійснити поступовий перехід від субсидування до сприяння інвестиціям, залучивши до реалізації нової політики максимально широке коло зацікавлених сторін. 

Також на форумі обговорювались питання щодо сприяння залученню місцевих громад та організацій до формування аграрної політики, інституційних аспектів аграрної політики (включаючи структуру органів державного управління), успішних секторальних проектів в низці країн, розбудови місцевих організацій і мереж, що сприяли б актуалізації та втіленню аграрної політики. 

Участь у Форумі з питань аграрної політики, за словами Володимира Лапи, дозволяє тримати руку на пульсі сучасних тенденцій аграрної політики, адже саме на таких заходах обговорюються пропозиції, багато з яких будуть покладені в основу змін до аграрної політики в країнах Східної та Південної Європи в найближчій або середньостроковій перспективі, а для України вкрай важливо "іти в ногу" з цими процесами.

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4