Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Объем финансирования госпрограммы использования и охраны украинских земель составит 55,8 млрд. грн.

Общий объем финансирования общегосударственной программы использования и охраны земель в Украине, доработанной в рамках соответствующего законопроекта Государственным агентством земельных ресурсов, составит 55,8 млрд. грн. Об этом на пресс-конференции 14 декабря сообщил председатель агентства Игорь Яцук.

По словам председателя Госземагентства, данный законопроект согласован профильными министерствами и ведомствами, утвержден Кабинетом Министров Украины и подан в Верховную Раду.

И.Яцук отметил, что бюджетные ассигнования подготовленной Госземагентством программы составят 4,1 млрд. грн., среднегодовой объем финансирования из государственного бюджета - 400 млн. грн.

Поступления в госбюджет Украины должны составить 120 млрд. грн., из которых 70 млрд. грн. - за счет земель сельскохозяйственного назначения.

Согласно данным И. Яцука, средства, которые можно использовать для данной программы, - это те средства, которые выплачиваются за счет потери земель сельскохозяйственного и лесохозяйственного использования. По его словам, только за 11 месяцев 2007 г. в бюджеты разных уровней в порядке возмещения потерь земель сельхозназначения поступило около 50 млн. грн., из которых на сегодняшний день использовано лишь 6 млн. грн.

Также председатель Госземагентства отметил, что современное состояние земель не отвечает их производительному потенциалу, требованиям рационального природопользования, а в результате хозяйственной деятельности нарушено экологическое состояние окружающей среды и сельскохозяйственных ландшафтов.

Источник: http://www.apk-inform.com/

 

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4