Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Вперше на ІнтерАГРО - національна експозиція Ізраїлю

Торгово-економічна Місія при Посольстві Держави Ізраїль в Україні спільно з Ізраїльським Інститутом Експорту запрошує Вас відвідати Національний Павільйон на Міжнародній виставці сільськогосподарської техніки та обладнання  ІнтерАгро, яка відбудеться з 8 по 11 листопада 2016 року за адресою вул. Салютна 2Б, Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».

У роботі павільйону візьмуть участь провідні ізраїльські компанії в сферах крапельного зрошення, захисту рослин, переробки молока, тепличного господарювання:

Netafim – компанія, що працює у галузі крапельного зрошення та мікро-іррігації.

Adama – компанія, що виробляє засоби захисту рослин. ABL  Technologies  –  компанія, що виробляє обладнання для переробки молока.
Naan Dan Jain – компанія, що працює у галузі крапельного зрошення та ефективного управління водними ресурсами. Hishtil – компанія, яка спеціалізується  на виробництві посадкового матеріалу та щепленні овочевих культур. A.R.I. – компанія-виробник рішень для захисту систем транспортування рідини.
A.I.K. – реалізує проекти крапельного зрошення відкритого грунту та будівництва теплиць.

 

В рамках проведення виставки, 10 листопада, відбудеться україно-ізраїльський бізнес-семінар.

Участь в семінарі безкоштовна. Зареєструватися і ознайомитися з попередньою програмою можна, перейшовши за  по силання м .

Реєстрація обов’язкова.

При собі необхідно мати посвідчення особи (паспорт або водійські права).

Чекаємо на Вас!

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4