Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Національна експозиція Франції на ІнтерАГРО 2016

AGRICARB Розробляє та виготовляє вольфрамові запчастини, які використовуються в землеробстві
AGRONOMIC Виробництво сільськогосподарської техніки
CFCAI Проектування та розробка зерносушарок
DOWNS/DUBRULLE Виробник устаткування для картоплі та цибулі
EURALIS SEMENCES UKRAINE Насіннєва компанія: високоякісне гібридне насіння соняшника, кукурудзи, ріпаку, сорго та сої
EXPOSIMA Організатор міжнародної сільськогосподарської виставки SIMA/SIMAGENA
KLIM TOP CONTROLS Устаткування для зберігання продукції рослинництва: охолодження, системи вентиляції, сушка, повторний нагрів, зволоження, інтернет управління навальним і контейнерним зберіганням
LIMAGRAIN UKRAINE Займається селекцією, виробництвом та продажем насіння польових, овочевих та зернових культур
RAGT SEMENCES Насiння польових культур, фуражних, злакових, гiбридів та олiйних
CREDIT AGRICOLE Банківські та фінансові послуги
BUSINESS FRANCE Національна французька агенція з підтримки французької економіки, організатор національної французької експозиції
2IE Виробництво зрошувальної техніки
BERTHOUD AGRICOLE Виробник обприскувачів для всіх видів культур
MANITOU Виробляє, продає та обслуговує техніку для будівництва, сільського господарства та промисловості (телескопічні навантажувачі, промислові щоглові, вилочні навантажувачі, компактні навантажувачі, автовишки та складське обладнання)

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4