Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Національна експозиція Німеччини на ІнтерАГРО 2016

 

 

BEINLICH

BEINLICH – виробництво найвищої якості в Німеччині

Big Dutchman International GmbH

Компанія BD вже тривалий час є провідним підприємством на світовому ринку в галузі обладнання та комплексних споруд для інтенсивного вирощування, утримання, годівлі свиней та птиці.

Convex International GmbH

Сonvex International - постачальник сільськогосподарської техніки, обладнання для елеваторів, переробки зерна та зернобобових, харчової та комбікормової індустрій, тваринництва.

Федеральне міністерство продуктів харчування та сільського господарства Німеччини (BMEL)

Fuchs Mastyla Ukraina LLC

Найбільший в світі незалежний виробник мастильних матеріалів для різних галузей промисловості та сільського господарства.

Grimme Landmaschinenfabrik GmbH & Co. KG

Grimme - світовий лідер техніки для картоплярства. Компанія пропонує широкий вибір машин для цукрових буряків. ASA-LIFT-це професійне обладнання для збирання урожаю овочів.

Heinrich Rodenbostel GmbH - Industriehof Scherenbostel

Індустріхоф займається поставкою запасних частин і комплектуючих для спеціалізованої торгівлі і промисловості. В основному ми поставляємо деталі для ґрунтообробної техніки.

HIMEL Maschinen GmbH & Co. KG

HIMEL – це системи для приготування кормів, кормозмішувачі-кормороздавачі, зернові системи та зерносховища, обладнання для стійлових приміщень.

MAC-GmbH

MAC GmbH – німецька компанія середнього розміру, яка працює з ринками Східної Європи, СНД та Центральної Азії, Близького Сходу, Африки та Латинської Америки.

Menke Agrar GmbH

"Menke Agrar GmbH" - це приватна оптово-торгівельна компанія, яка займається продажом запасних частин для сільськогосподарської техніки.

Neuero Farm- und Fördertechnik

Фірма Neuero: Елеватори обладнання для виробництва комбікорму зерносховища до 12500 м³/силос шахтні сушарки до 250 т/год механічні, пневматичні транспортери зерноочисне обладнання

SAATEN-UNION GmbH

ЗААТЕН-УНІОН це об’єднання семи сільськогосподарських селекційних підприємств з своєю селекцією та дистрибуцією зернових, кукурудзи, соняшника, олійних і кормових культур у Європі.

Ambros Schmelzer & Sohn GmbH

Ambros Schmelzer und Sohn GmbH & Co. KG є однією з провідних європейських компаній в області вентиляції зерна, системи труб і підлогового зберігання.

 

SCHUMACHER.plus GmbH

Група SCHUMACHER спеціалізується на компонентах для техніки для збору врожаю, особливо на ріжучих та закріплюючих пристроях для комбайнів та прес-підбирачів.

ТОВ Франк Лемекс

ТОВ Франк Лемекс - продаж запчастин до сільськогосподарської грунтообробної, зернозбиральної та бурякозбиральної імпортної техніки

Wolf System GmbH

Вольф Систем - європейський лідер, будує сільськогосподарські, індустріальні об'єкти, житло, установки сонячної енергетики, біогазові заводи, ТЕЦ на біомасі, накопичувачі енергії.

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4