Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Українсько-ізраїльський сільськогосподарський бізнес-семінар в рамках найбільшої виставки сільськогосподарської техніки та обладнання в Україні – ІнтерАГРО 2016

 

10 листопада 2016 року в конференц-залі №2 третього павільйону виставкового центру КиївЕкспоПлаза відбулась довгоочікувана зустріч українських аграріїв з представниками країни Ізраїль. Бізнес-семінар перейняття сільськогосподарського досвіду Ізраїлю в рамках виставки відбувся вперше. Організатором заходу виступила Торговельно-економічна Місія при Посольстві Держави Ізраїль в Україні. Таку значну подію в напрямку подальшого співробітництва в сфері сільського господарства відкрив Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні - Пан Еліав Бєлоцерковські.

На заході були присутні представники провідних компаній Ізраїлю: компанія «Адама» – світовий лідер виробництва засобів захисту рослин, «Хіштіль» – провідна компанія по вирощуванню саджанців, «Нетафім» – світовий лідер у виробництві обладнання для крапельного зрошення. Використання систем зрошення дає можливість отримати максимум врожаю в посушливу погоду, що є досить актуальним на сьогодні для аграріїв України. Такі системи уже практикуються в Україні та зарекомендували себе досить добре. Компанія «NaanDanJain» займається як крапельним, так і наземним зрошуванням. Компанія «А.Р.І.» практикує комплексний підхід у питаннях зрошування. Ізраїльська компанія «А.І.К.» проводить виробництво обладнання для зрошення в Україні. Корисною для українців була доповідь представника компанії «ARBEL», яка виготовляє обладнання для переробки молока. При використанні сучасних технологій, молоко може принести до 800 % прибутку.

Сільське господарство Ізраїлю відоме в світі як найбільш наукомістке. Перейняття досвіду та співробітництво з передовою країною в плані сільськогосподарських технологій є для України хорошим початком впровадження інновацій та отримання максимальних результатів від подальшого розвитку сільськогосподарської галузі.

 

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання.

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2016 році виставка ІнтерАГРО вкотре підтвердила свої лідируючі позиції серед агропромислових виставок України та країн СНД.
У роботі виставки взяли участь 346 компанй,
 в тому числі 61 іноземна з 19 країн;
національними експозиціями були представлені Франція, Німеччини ті Ізраїлю
загальна площа виставки склала більше 30 000 кв. м;
виставку відвідали 18 224 фахівця з України і країн зарубіжжя.

Скачати презентацію виставки "ІнтерАГРО 2018"

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

  • Logo 3
  • Logo 2
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 4