Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

ВПЕРШЕ на «ІнтерАГРО» пройшов День молодого спеціаліста-аграрія

 

11 листопада на найбільшій та найпрестижнішій аграрній виставці України започатковано проведення Дня молодого спеціаліста-аграрія. Останній день виставки для спеціалістів без досвіду дає можливість зустрітись з провідними компаніями, які практикують набір молодих спеціалістів і готові допомогти молоді набути практичних навичок та стати спеціалістами високого рівня. На першу зустріч студентів з роботодавцями приїхали представники таких вагомих компаній, як ТОВ «Імперія-Агро», Agricom Group, «Індустріальна Молочна Компанія» (ІМК), компанія «Полетехніка», Cygnet Agrocompany. Дані компанії вже сьогодні готові працевлаштувати молодих агрономів, механіків та інших спеціалістів або взяти на практику студентів із забезпеченням їх стипендією. В ході заходу відбулось продуктивне спілкування з представниками компаній. Після офіційної частини заходу для студентів було організовано екскурсію павільйонами виставки, в яких провідні компанії з радістю презентували себе і демонстрували новинки техніки та обладнання.

Відтепер виставка «ІнтерАГРО» ламає стереотипи та відкриває широкі можливості успішного працевлаштування молодих спеціалістів.

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4