Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Сьогодні завершила свою роботу найбільша в Україні виставка сільськогосподарської техніки та обладнання«ІнтерАГРО 2016»

11 листопада у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» завершився останній день роботи найбільшої у 2016 році виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2016».

Організатор  - лідер виставкового бізнесу України  - компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»,  за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, за сприяння Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Української аграрної конфедерації, Українського клубу аграрного бізнесу.

Завдяки участі у «ІнтерАГРО 2016» провідних міжнародних та вітчизняних брендів – виробників сільськогосподарської техніки, насиченій  та потужній діловий програмі, партнерству виставки з відомими світовими організаціями  - вона є визнаним лідером, головним інтелектуальним майданчиком та ефективною маркетинговою платформою для розвитку і просування компаній на вітчизняному та міжнародному ринках.

Серед учасників потужні компанії: Kuhn, Vaderstad, Claas, NewHolland, CaseIH,  Amazone, Horsch, Poettinger, EridonTech, Hardi, Lemken, Quivogne, AGCO, Kverneland, VelesAgro, Berthoud та інші.

Підсумки «ІнтерАГРО 2016»:

 •  30 000 кв.м площа
 • Понад 300учасників
 • 20 000відвідувачів
 • 20 країн - учасниць
 • 3Національні експозиції: Франції, Німеччини та Ізраїлю
 • 40бізнес-івентів

 

ВПЕРШЕ в рамках виставки  стартував абсолютно новий проект -  інтерактивна платформа «ІнтерАгроДебати». Протягом 3 днів роботи «ІнтерАгроДебати» стали епіцентром спілкування між провідними експертами аграрного ринку, спеціалістами та керівниками сільськогосподарських підприємств,  а також представниками влади. Основною «фішкою» заходу є те, що трансляція дебатів відбувалась он-лайн на екранах у всіх павільйонах виставкового центру та на офіційному YouTube каналі «ІнтерАГРО».

Традиційно в рамках «ІнтерАГРО» відбувся День Франції в Україні, де пройшли міжнародні семінари за участю поважних гостей  на тему: «Управління ризиками в агросекторі».

В рамках «ІнтерАгро 2016» учасники Національного павільйону Ізраїлю  провели Українсько-ізраїльський сільськогосподарський бізнес-семінар по майбутньому співробітництву наших країн.

Ажіотаж серед учасників викликав також і круглий стіл: «Нові експортні можливості АПК. Відкриття ринків азійського континенту», організований Українською аграрною конфедерацією та ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Не менш цікавим стала конференція: «Школа Аграрного Експортера», на якій була присутня заступник Міністра аграрної політики і продовольства України Ольга Трофімцева.

Цікавою та інформаційно корисною стала міжнародна конференція: «Соя: Новітні тенденції в попиті на рослинний протеїн для людей та тварин. Ефективні технологічні рішення та кращі практики виробництва».

В перший день виставки відбулося підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу кращих інноваційних рішень в сільськогосподарській техніці та обладнанні «InterAGRO Innovation Award». Переможці були представлені на виставці, тому відвідувачі та учасники мали змогу ознайомитись з ними на стендах компаній.

 «ІнтерАГРО 2016» була насичена інформативними та ексклюзивними діловим заходами для аграріїв, які відмітили, що саме програма заходів виставки дає змогу отримати відповіді на більшість актуальних питань в агросекторі.

 

Говорити та писати про «ІнтерАГРО 2016» можна багато, більш детальніше з підсумками виставки можна буде ознайомитись на наступному тижні. А вже сьогодні пропонуємо яскравий фотозвіт виставки.

Організатор виставки -  компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» вдячна всім компаніям, які брали участь у «ІнтерАГРО 2016», а також у бізнес-програмі виставки та бажає всім успіхів у ділових починаннях!

 

 

 

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4