Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Запрошуємо на виставку «АгроКомплекс 2017» за інноваційними рішеннями для агробізнесу!

Дирекція аграрних виставок «ІнтерАГРО», «Зернові технології», «Agro Animal Show», «Фрукти. Овочі. Логістика»  запрошує відвідати міжнародну виставку ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс 2017»!

www.agrocomplex.kiev.ua

 • близько 400 компаній з 20 країн світу;
 • національна експозиція Німеччини;
 • понад 18000 професійних відвідувачів з усіх регіонів України, а також з Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Молдови, Польщі, Хорватії, Угорщини, Узбекистану.

Дати проведення:  31 жовтня – 2 листопада 2017 року

Місце проведення:  ВЦ «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, вул. Салютна , 2б

Окрім потужної виставки технологічних досягнень, на Вас чекає насичена бізнес-програма. Зокрема, Ви зможете:

 • долучитися до обговорення результатів експериментального проекту «Агрополігон 2017»;
 • дізнатися про існуючі програми технічної та грантової підтримки малого й середнього фермерства, нові напрямки кооперації на конференції  «Від виживання до розвитку. Успішний досвід використання інструментів кооперації та фінансово-кредитних інститутів»;
 • отримати максимум практичного досвіду впровадження господарствами технологічних новинок, відвідавши  цикл конференцій «Академії аграрного успіху 2017».

Більше оперативної інформації на сайті виставки www.agrocomplex.kiev.ua або на сторінці в Facebook www.facebook.com/InterAgroUkraine 

 

Контакти організаторів:
+38 044 490 6469
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання.

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2016 році виставка ІнтерАГРО вкотре підтвердила свої лідируючі позиції серед агропромислових виставок України та країн СНД.
У роботі виставки взяли участь 346 компанй,
 в тому числі 61 іноземна з 19 країн;
національними експозиціями були представлені Франція, Німеччини ті Ізраїлю
загальна площа виставки склала більше 30 000 кв. м;
виставку відвідали 18 224 фахівця з України і країн зарубіжжя.

Скачати презентацію виставки "ІнтерАГРО 2018"

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4