Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Компанії презентували новинки, які будуть представлені на «ІнтерАГРО 2018»

В рамках «Дня агротехнологій», який був проведений Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» 17 травня 2018, постійні учасники виставки «ІнтерАГРО» продемонстрували в роботі  новинки техніки для передпосівного ґрунтообробітку та посіву.

Причіпна техніка була представлена наступними брендами: Amazone, Case IH, Great Plains, HORSCH, KUHN, LEMKEN, Maschio Gaspardo, Monosem (Агріматко Україна), PÖTTINGER, QUIVOGNE, Väderstad, Unia/Agrisem, Лозовські машини.

Також в роботі були задіяні трактори різної потужності від AGCO, CASE IH, Claas, Massey Ferguson, New Holland.

Окрім представлених експонатів компанії готують ще цілий ряд інноваційних для ринку України технічних та технологічних рішень, які будуть ексклюзивно представлені на виставці «ІнтерАГРО 2018» 30 жовтня – 1 листопада.

Нагадаємо, що «День агротехнологій. Передпосівний ґрунтообробіток та посів» цього року проходив на базі господарства ТОВ «Агро-Регіон» (с. Горобіївка, Бориспільський район, Київська область) та став початком серії заходів з демонстрації передових технологій (передпосівного ґрунтообробітку, посіву, обприскування, осіннього ґрунтообробітку), які проводиться Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу».

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання.

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2016 році виставка ІнтерАГРО вкотре підтвердила свої лідируючі позиції серед агропромислових виставок України та країн СНД.
У роботі виставки взяли участь 346 компанй,
 в тому числі 61 іноземна з 19 країн;
національними експозиціями були представлені Франція, Німеччини ті Ізраїлю
загальна площа виставки склала більше 30 000 кв. м;
виставку відвідали 18 224 фахівця з України і країн зарубіжжя.

Скачати презентацію виставки "ІнтерАГРО 2018"

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

  • Logo 3
  • Logo 2
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 4