Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Агроперевтілення: Challenger 5737 перетвориться на Massey Ferguson 5737

В розмові з Борисом Онищенком, спеціалістом по ґрунтообробній техніці американського виробника Massey Ferguson, ми дізналися багато нового! Він розповів про багато технічних цікавинок, якими оснащений новий/старий культиватор Challenger 5737. Він незабаром отримає нове ім'я Massey Ferguson 5737.

"12-метрова модель розрахована на трактори потужністю від 310 кінських сил і більше. Її основні функції: закриття вологи, передпосівна підготовка, вирівнювання посівного ложа. В нього довга рама — 3,5 метри, агрегат має 5 рядів розведених лап. Все, аби культиватор міг працювати і по традиційній, і по вертикальній технологіях. Після цього бачимо трьохрядну пружинну борону, яка розрівнює поверхню. Швидкість — від 8 до 12 км/год. Таким агрегатом можна навіть спробувати лущити стерню, уявляєте?".

Не вірите? Приходьте на ІнтерАГРО 2018 та переконайтеся самі! А поки — відео про зустріч.

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4