Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Як побудувати свій перший елеватор?

Завжди страшно робити щось у житті вперше. Адже при проектуванні та будівництві елеватора виникають питання, вирішення яких вимагає спеціальних знань.

Щоб не наробити помилок, корисними будуть поради наших учасників KMZ Industries – компанії, яка будує елеватори щороку. Адже вона – один з провідних виробників елеваторного обладнання в Україні.

Корисні поради про побудову елеватора нам дає Руслан Демчук, старший регіональний представник KMZ Industries: «Щобвстигнути побудувати елеватор до збору врожаю ранньої групи зернових, слід дотримуватися таких строків виконання робіт:

 • Восени:
  1. підписати договір на проектування об'єкту та провести геологічні та геодезичні роботи на ділянці будівництва.
 • Взимку:
  1. після отримання проектної документації замовити обладнання (бажано до нового року);
  2. провести тендери на виконання будівельно-монтажних робіт та на роботи з автоматизації елеватора;
  3. подати документи для отримання дозволу на початок будівництва та на підключення об'єкту до енергомереж.
 • Навесні:
  1. почати проведення земельних робіт, а потім і фундаментних;
  2. як тільки бетон добре застигне, почати монтаж технологічного обладнання.
 • Влітку:
  1. після закінчення монтажу провести його пробний запуск, а потім і пуск з зерном».

Тому восени, під час або одразу ж після виставки ІнтерАГРО 2018, потрібно визначитись з компанією-підрядником.

На стенді KMZ Industries ви маєте нагоду не тільки отримати консультацію фахівців компанії, але й познайомитись з нашими постійними клієнтами, які поділяться власним досвідом будівництва елеваторів.

Готуйтесь до наступного врожаю завчасно!

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання.

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2016 році виставка ІнтерАГРО вкотре підтвердила свої лідируючі позиції серед агропромислових виставок України та країн СНД.
У роботі виставки взяли участь 346 компанй,
 в тому числі 61 іноземна з 19 країн;
національними експозиціями були представлені Франція, Німеччини ті Ізраїлю
загальна площа виставки склала більше 30 000 кв. м;
виставку відвідали 18 224 фахівця з України і країн зарубіжжя.

Скачати презентацію виставки "ІнтерАГРО 2018"

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4