Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Massey Ferguson 6713 — прихована новинка українського ринку

Перша партія цих тракторів була розпродана раніше у цьому році, але лише зараз вони стануть широко відомими завдяки виставці “ІнтерАГРО 2018”.

“Якщо раніше наш бренд акцентував увагу на машинах потужністю у 200-300 кінських сил, то цього року ми починаємо рухатися в бік менш агресивних машин, бо саме такий попит зараз є у наших клієнтів. Ринок фермерів орієнтується на трактори близько 120 “конячок”. Навіть великі агрохолдинги зацікавлені в нашому цьогорічному флагманові на 132 кінські сили. Тим паче, що його тандем[1]  з восьмирядковою сівалкою для точного висіву  — ідеальне поєднання. Сьогодні на поля Київщини ми привезли одну з найкращих сучасних агротехнологій”,  — розповідає прес-службі “ІнтерАГРО” національний менеджер з продажу Massey Ferguson у Східній Європі Юрій Войцехович.

Конкретно ця сівалка  — унікальна для України, адже може працювати на швидкості до 16 км/год. Бажаєте подивитися, як вона виглядає у парі з трактором? Легко!

 

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4