Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

5-ий День Молодого Спеціаліста подарує учасникам «ІнтерАГРО-2018» нових фахівців

Молодість чи досвід?
Новий подих чи стабільність?
Ми обираємо все одразу та запрошуємо наших експонентів приєднатись до ювілейного 5-го дня молодого спеціаліста «Твій професійний старт». Тут роботодавці знаходять кращі молоді агрокадри країни та поповнюють ними свої команди.

Дата проведення: 01 листопада 2018 року
Час проведення: 10:00-14:00
Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, пав. №3, конф.-зал №14

Що Ви отримаєте?

 1. Наймасштабніше знайомство  з випускниками та студентами кращих аграрних ВИШів зі всієї України.
 2. Економію вартості рекрутингу  — адже участь у події безкоштовна!
 3. Професійний діалог з іншими роботодавцями  — у нашому ярмарку вакансій беруть участь 20 провідних агрокомпаній та агрохолдингів.
 4. Зміцнення свого бренду роботодавця на одній з найбільших виставкових подій аграрної України.
 5. Додаткову інформаційну підтримку! Це  — публікація вакансій на порталі АГРОКАР'ЄРА та на сторінках Агрокар'єра / Agrocareer, agriculture job portalИнтерАгро / InterAgro у Facebook та на сторінках подій День молодого спеціаліста та ІнтерАГРО2018/InterAGRO2018.

Плюс попередня розсилка з інформацією про захід серед студентів та зацікавлених відвідувачів.

Робоче місце, бейджі та таблички з назвою компанії бере на себе команда організаторів.

Аби стати одним з роботодавців мрії заповніть цю форму.

 

Або сконтактуйте зі спеціалістами наших партнерів з “Агрокар'єри”:
Ірина Фоміна  — (050) 353 79 48, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Олена Гонголь  —  (050) 547 16 53,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    

 

Дайте старт співпраці з молодими спеціалістами!

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4