Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

5 двигунів: якими були агротренди 2018 року?

Великі виклики вирішуються інноваціями! Так вирішили провідні гравці світового агроринку на початку року та радикально змінили свій курс розвитку. Тепер агросфера просувається до точного землеробства, прозорості, вертикальних ферм та нових підходів у хімії. Придивомося ближче до цих трендів, аби знати, куда прямувати в році 2019!  1. В 2018 цікавість до дискретних ринків і технологій agtech продовжує зростати, оскільки управління фермами все більше керується за допомогою цифрових даних. Це зображення, датчики та штучні інтелектуальні платформи, які створені для прогнозування найкращих результатів в сільському господарстві.
  2. Автоматизація стала ще одним великим рушієм у 2018 році, оскільки витрати на робочу силу та дефіцит підводять виробників сільгосппродукції до пошуку рішень щодо збору врожаю, пророщування та захисту рослин. Нові підходи вивчаються біологічними компаніями, такими як Benson Hill, High Fidelity Genetics і Zeakal.
  3. Окрім того, підприємці зосереджують свою увагу на “нових хіміках” - маломолекулярних платформах, які забезпечують альтернативи традиційним сільськогосподарським і грунтовим продуктам. Це обумовлено зміною споживчих переваг, а також зростанням стійкості до хімічних продуктів, таких як Roundup.
  4. Споживачі і далі відмовляються від виробництва харчових продуктів “підпільно” з точки зору публічності. Покупцям важлива прозорість. Тенденції такого споживацького регулювання продовжують розвиватися. Це пов’язано з активним виходом на ринок продуктів, що відтворюються на основі генів, та й вертикальні ферми набирають все більше популярності, збільшуючи органічне виробництво.
  5. Поглинання бізнесу. Здається, ми можемо очікувати викликів і змін у встановленому порядку на ринку світових хімічних агроконцернів. Придбання BASF насінницьким бізнесом Bayer на 7 млрд. доларів змінило динаміку галузі, оскільки компанія вперше вийшла за межі традиційних хімічних ліній і зазирнула у насіннєву нішу.

А які тренди головують в Україні? Яка техніка стала найпопулярнішою і чому? Як змінився ринок вакансій? Що відбувається з українським agroIT? Чи в тренді біогаз?

Всі ці відповіді Ви знайдете на осінній “ІнтерАГРО 2018”.

Реєструйтеся та вражайте власними чи приходьте як відвідувач та дивуйтеся самі!

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

  • Logo 3
  • Logo 2
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 4