Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

5 двигунів: якими були агротренди 2018 року?

Великі виклики вирішуються інноваціями! Так вирішили провідні гравці світового агроринку на початку року та радикально змінили свій курс розвитку. Тепер агросфера просувається до точного землеробства, прозорості, вертикальних ферм та нових підходів у хімії. Придивомося ближче до цих трендів, аби знати, куда прямувати в році 2019! 1. В 2018 цікавість до дискретних ринків і технологій agtech продовжує зростати, оскільки управління фермами все більше керується за допомогою цифрових даних. Це зображення, датчики та штучні інтелектуальні платформи, які створені для прогнозування найкращих результатів в сільському господарстві.
 2. Автоматизація стала ще одним великим рушієм у 2018 році, оскільки витрати на робочу силу та дефіцит підводять виробників сільгосппродукції до пошуку рішень щодо збору врожаю, пророщування та захисту рослин. Нові підходи вивчаються біологічними компаніями, такими як Benson Hill, High Fidelity Genetics і Zeakal.
 3. Окрім того, підприємці зосереджують свою увагу на “нових хіміках” - маломолекулярних платформах, які забезпечують альтернативи традиційним сільськогосподарським і грунтовим продуктам. Це обумовлено зміною споживчих переваг, а також зростанням стійкості до хімічних продуктів, таких як Roundup.
 4. Споживачі і далі відмовляються від виробництва харчових продуктів “підпільно” з точки зору публічності. Покупцям важлива прозорість. Тенденції такого споживацького регулювання продовжують розвиватися. Це пов’язано з активним виходом на ринок продуктів, що відтворюються на основі генів, та й вертикальні ферми набирають все більше популярності, збільшуючи органічне виробництво.
 5. Поглинання бізнесу. Здається, ми можемо очікувати викликів і змін у встановленому порядку на ринку світових хімічних агроконцернів. Придбання BASF насінницьким бізнесом Bayer на 7 млрд. доларів змінило динаміку галузі, оскільки компанія вперше вийшла за межі традиційних хімічних ліній і зазирнула у насіннєву нішу.

А які тренди головують в Україні? Яка техніка стала найпопулярнішою і чому? Як змінився ринок вакансій? Що відбувається з українським agroIT? Чи в тренді біогаз?

Всі ці відповіді Ви знайдете на осінній “ІнтерАГРО 2018”.

Реєструйтеся та вражайте власними чи приходьте як відвідувач та дивуйтеся самі!

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4