Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Як вибрати зерносушарку: чек-ліст від KMZ Industries спеціально «ІнтерАГРО 2018»

Спеціалісти компанії-учасника “KMZ Industries” знають як мінімум 12 надважливих показників, на які варто звернути увагу, аби обладнання слугувало вам із максимальною користю.


Зерносушарка – не розкіш, а добре прорахована виробнича необхідність.
 
Отже, ви прорахували й вирішили. А далі – муки вибору.
 
На поверхні лежить необхідність орієнтуватися на продуктивність зерносушарки – з огляду на вашу культуру і виходячи з того, як швидко і скільки зерна потрібно висушити.
 
Спеціалісти KMZ Industries – одного з вітчизняних лідерів із виробництва елеваторного обладнання – знають ще як мінімум 12 надважливих показників, на які варто звернути увагу, аби обладнання слугувало вам із максимальною користю.

 1. Можливість сушіння всіх видів зернових культур
  Деякі зернові культури мають властивість легко займатися. Тому варто обирати зерносушарки з пальниками закритого полум'я та додатковими бар'єрами від попадання пилу до вогню.
 2. Наявність датчиків перегріву
  Це ваш захист у випадку, коли температура в зерносушарці вища за максимально допустиму. Якщо ж їх немає, може зайнятися зерно і сушарка взагалі.
 3. Наявність датчиків вхідного та вихідного рівня вологості зерна
  Такі датчики допомагають економити: точно вимірюючи вологість зерна, ви не витрачаєте зайве паливо.
 4. Можливість підключити до зерносушарки генератор на альтернативних видах палива
  Замовники зерносушарок на теплогенераторах економлять на паливі в 2-3, а інколи і в 7 разів порівняно із сушарками на газі!

За іншими порадами – звертайтеся до фахівців на стенді KMZ Industries. А постійні клієнти компанії поділяться власним досвідом вибору зерносушарок і можливостей економії на паливі.

Приходьте за справді корисними порадами!

Переходьте за посиланням та приєднуйтесь до наших учасників!

Або приходьте як відвідувач та вигравайте призи.

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4