Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Як вибрати зерносушарку: чек-ліст від KMZ Industries спеціально «ІнтерАГРО 2018»

Спеціалісти компанії-учасника “KMZ Industries” знають як мінімум 12 надважливих показників, на які варто звернути увагу, аби обладнання слугувало вам із максимальною користю.


Зерносушарка – не розкіш, а добре прорахована виробнича необхідність.
 
Отже, ви прорахували й вирішили. А далі – муки вибору.
 
На поверхні лежить необхідність орієнтуватися на продуктивність зерносушарки – з огляду на вашу культуру і виходячи з того, як швидко і скільки зерна потрібно висушити.
 
Спеціалісти KMZ Industries – одного з вітчизняних лідерів із виробництва елеваторного обладнання – знають ще як мінімум 12 надважливих показників, на які варто звернути увагу, аби обладнання слугувало вам із максимальною користю.

 1. Можливість сушіння всіх видів зернових культур
  Деякі зернові культури мають властивість легко займатися. Тому варто обирати зерносушарки з пальниками закритого полум'я та додатковими бар'єрами від попадання пилу до вогню.
 2. Наявність датчиків перегріву
  Це ваш захист у випадку, коли температура в зерносушарці вища за максимально допустиму. Якщо ж їх немає, може зайнятися зерно і сушарка взагалі.
 3. Наявність датчиків вхідного та вихідного рівня вологості зерна
  Такі датчики допомагають економити: точно вимірюючи вологість зерна, ви не витрачаєте зайве паливо.
 4. Можливість підключити до зерносушарки генератор на альтернативних видах палива
  Замовники зерносушарок на теплогенераторах економлять на паливі в 2-3, а інколи і в 7 разів порівняно із сушарками на газі!

За іншими порадами – звертайтеся до фахівців на стенді KMZ Industries. А постійні клієнти компанії поділяться власним досвідом вибору зерносушарок і можливостей економії на паливі.

Приходьте за справді корисними порадами!

Переходьте за посиланням та приєднуйтесь до наших учасників!

Або приходьте як відвідувач та вигравайте призи.

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4