Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Новинки на «ІнтерАГРО 2018»!

Компанія Quivogne (французький виробник сільськогосподарської техніки) представляє НОВИНКУ В ЛІНІЙЦІ ГЛИБОКОРОЗПУШУВАЧІВ модель SSDR XL 7/300 з котком.

Даний агрегат має ширину захвату 3,0 м. Збільшений кліренс до 98 см та прямі лапи з агресивним розташуванням забезпечують глибину обробітку до 70 см при більшій кількості рослинних решток. Глибина обробітку регулюється гідравлічно за допомогою тандемного клинково кільцьового котку діаметром 580 мм. Модель оснащена посиленою рамою, що дозволяє працювати у важких посушливих умовах та при великій кількості рослинних решток на потрібну глибину.

З глибокорозпушувачем Quivogne можливе інтенсивне розпушування нижніх шарів ґрунту без обертання пласта з одночасним подрібненням і перемішуванням верхнього шару. Ґрунт «розривається», стає пухким, поліпшується його аерація, робочі органи не залишають за собою слідів обробітку.

Усі глибокорозпушувачі оснащені захистом від перенавантажень - розривним болтом, встановленим у верхній частині лап, який надійно захищає раму від перенавантажень.

З глибокорозпушувачем SSDR XL можна буде ознайомитись на виставці «ІнтерАГРО 2018» з 30 жовтня по 1 листопада в Міжнародному Виставковому Центрі!

 

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4