Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Skiold на «ІнтерАГРО 2018»

Учасник «ІнтерАГРО 2018» компанія Skiold є одним з провідних виробників сучасного обладнання в Європі для виробництва кормів, систем годування і вентиляції. 
Що представить компанія на виставці?

Sigma - очисна і сортувальна машина від Damas.
Проблема з мікотоксинами? Потрібна попередня очистка вологого зерна? Тоді вам необхідна Sigma!
Переваги:
● Здатність очисної машини Sigma робити попередню очистку ще вологого зерна зменшить ваші витрати на енергоносії для сушіння зерна.
● Полірувальний ефект поверхні обертових екранів призводить до набагато більш високого рівня гігієни зернових, так як значно знижується вміст бактерій і грибків.

PS120 - машина попередньої очистки.
Характеристики машини:
● Компактний попередній очищувач призначений для зерна та насіння
● Принцип промислової роботи
● Потужність до 200 т / год (пшениця / ячмінь)
● Краще співвідношення ціна - якість.

Обладнання Skiold буде представлено на «ІнтерАГРО 2018»  з 30 жовтня по 1 листопада в Міжнародному Виставковому Центрi.

 

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4