Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Зерносушарка як довгострокова інвестиція

Що коли дивитися на зерносушарку як на довгострокову інвестицію? Вірно. Треба, аби вона окупилася якнайшвидше. Як цього досягти – знають фахівці KMZ Industries.

Компанія будує елеватори під ключ не перше десятиліття, а звання найбільшого вітчизняного виробника зерносушарок носить майже півстоліття. І спираючись саме на такий переконливий досвід, тут радять обирати автоматизацію.

Серед аргументів:

 • Мінімізація ризиків внаслідок помилок оператора.
 • Постійний контроль стану зерна в шахті.
 • Можливість повного управління сушаркою з операторської станції без додаткових маніпуляцій біля неї.

Чи є альтернатива?
Більшість сучасних зернових комплексів від самого початку обладнується загальною системою автоматизації роботи елеватора. Фахівці радять укомплектувати зерносушарку елементами, необхідними для синхронізації її діяльності в комплексі, ще на етапі проектування.

Альтернатива високоавтоматизованим комплексам – обладнати зерносушарку простішими і дешевшими елементами управління. Проте й тут є нюанси, які варто врахувати: зокрема, обирати комплектуючі відомих виробників для забезпечення надійної роботи зерносушарки.

Можливості економії
Повертаючись до теми окупності інвестицій: сьогодні все більше фермерів звертаються до енергозберігаючих технологій і вимагають враховувати їх індивідуальні вимоги до сушарок.

Паралельне використання природного газу та альтернативного палива, система рекуперації – про ці та інші можливості з практики KMZ Industries запитайте на стенді компанії.

Використовуйте всі можливості для якнайшвидшої окупності ваших інвестицій!

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4