Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Французські компанії на ІнтерАГРО

Алексі Струве, Торговельний радник Посольства Франції в Україні, директор Business France Ukraine про організацію та участь французських компаній у ІнтерАгро 2018.

Для довідки: Національна експозиція Франції на ІнтерАгро 2018 - це 16 відомих компаній, що займаються виробництвом та продажем насіння польових, овочевих, зернових, фуражних, олiйних культур; селекцією; виробництвом систем автоматичного зрошення; виробництвом інсектицидів; інноваційними продуктами, комплексними рішеннями та консультаціями для аграрного сектору; виробництвом ґрунтообробної техніки, самохідних та причепних обприскувачів та інше.

Учасники: Axema, Credit Agricole Ukraine, LIMAGRAIN Ukraine, MAS Seeds Ukraine, OTECH, Peugeot-Citroen Ukraine, RAGT Semences Ukraine, SIMA-SIMAGENA, Sojam Ukraine, Sorghum ID, Business France Ukraine, BERTHOUD Ukraine, KUHN, Soufflet Agro, Tecnoma, Total.

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

  • Logo 3
  • Logo 2
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 4