Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Як правильно обладнати тваринницький комплекс?

Яку роль відіграє обладнання для ефективного ведення тваринницького бізнесу? Від яких факторів залежить комфорт в приміщенні для утримання? Чому купити устаткування відомого бренду – це лише пів справи, а найважливішим є кваліфікований комплексний підхід до створення тваринницької ферми: від етапу її проектування до обслуговування? І, нарешті, хто може допомогти у забезпеченні усіх вище перелічених факторів у себе на підприємстві?

На всі ці питання ви знайдете відповідь, відвідавши стенд іспанської компанії з обладнання для тваринництва EXAFAN та її офіційного дистриб’ютора на українському ринку - компанії Farmer Atlantik, в рамках виставки «ІнтерАГРО 2018».

Інноваційні технічні розробки найкращих європейських фахівців, якісні матеріали та комплектуючі вироби, висока екологічність, а також всебічний супровід і консалтинг - все це робить EXAFAN лідером з обладнання для тваринництва на світовому ринку.

Яким же основним критеріям має відповідати якісне обладнання?

«Воно повинно вирішувати 3 основні завдання: дбайливе ставлення до тварин і навколишнього середовища; отримання максимального прибутку; зручність в використанні для користувача, - каже засновник і керівник EXAFAN Хуан Паскуаль Надаль. - Саме ці чинники враховує компанія EXAFAN при проектуванні оснащення для тваринницьких комплексів.

Слід зазначити, що сьогодні системи утримання тварин більш подібні до промислових комплексів, ніж до розведення тварин на волі. Тому важливо, щоб тварини почували себе так само комфортно, як і в природному середовищі: ідеальні умови утримання допоможуть досягти гарного рівня продуктивності в поєднанні з високою тривалістю продуктивного довголіття. Для цього ми повинні забезпечити вільне пересування тварин, контроль температури, вологості, концентрації газів і систем кормораздачі, сприяючи, таким чином, усунення стресу у тварин і у персоналу.

До того ж, об'єкти повинні відповідати зростаючим потребам тварин. В останні роки спостерігається революція в генетиці свиней - збільшується їх продуктивність, а разом з цим - підвищуються вимоги до умов навколишнього середовища, харчування та керування. Тому для отримання прибутковості від генетичного потенціалу свиноматок важливо брати до уваги їх зростаючі потреби».

Отож, аби задовольнити всі вищевказані потреби, компанія Farmеr Atlantik, яка є дистриб’ютором EXAFAN на українському ринку, не лише надає якісне обладнання, але й всебічний супровід і консалтинг.

Кожен проект компанії - індивідуальний, і розробляється у зв'язку з конкретними потребами даного господарства, з урахуванням його кліматичних умов, рельєфу та ін.

При реалізації проектів застосовуються енергозберігаючі технології, завдяки яким не тільки знижується шкідливий вплив на навколишнє середовище, але і підвищується енергоефективність, а значить, знижуються витрати на вирощування.

90% продукції EXAFAN виготовляється на власному виробництві в Іспанії, а значить - все обладнання відповідає європейським стандартам, при цьому пропонуючи прийнятні ціни.

Сьогодні EXAFAN присутній на ринках вже 72 країнах світу, і не перестає розширювати географічне поле своєї діяльності.

«Наш підхід до надання послуг носить індивідуальний характер, - каже Хуан Паскуаль Надаль. - Ми тісно співпрацюємо з клієнтом, беручи до уваги його потреби і пропозиції. Що стосується після продажного обслуговування, то ми пропонуємо гарантійний та післягарантійний ремонт обладнання. Тобто, наші відносини з клієнтами не закінчуються доставкою продукції. Ми надаємо консультації до, під час і після запуску обладнання в експлуатацію, пропонуємо постійне навчання персоналу правильній його експлуатації.

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4