Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Використання ад’ювантів – запорука успіху у агробізнесі

На виставці ІнтерАгро 2018 компанія Агротека представить надто специфічні, але дуже важливі продукти — ад’юванти. Застосування цих продуктів дозволяє збільшити ефективність агрохімікатів, поліпшити фізичні і хімічні властивості робочих розчинів. Швидкість проникнення препаратів усередину рослини, якісне покриття листкової поверхні, стабільність хімічної формули діючої речовини, нейтралізація пестицидів, що залишилися у системі обприскувачів — це лише невеличкий перелік завдань, які виконують ад’юванти.

В асортименті компанії є такі ад’юванти як:

Глайдер – органосиліконовий ад’ювант для покращення дії пестицидів. Глайдер — поверхнево-активна речовина на основі органосилікону, один із небагатьох 100% модифікованих поліефірів трисилоксану, що забезпечує МОМЕНТАЛЬНЕ розповсюдження робочого розчину по листку за рахунок найнижчого показника поверхневого натягу, змочування і проникнення усередину рослини за допомогою своїх хімічних характеристик і молекулярної структури. Скорочує видатки без втрати показників ефективності застосування ЗЗР та добрив. Посилання на відео в ютуб https://www.youtube.com/watch?v=p5Ebj7Xnlvg&t=1s
Спрінто — препарат для покращення дії пестицидів та агрохімікатів. Спрінто суттєво збільшує ефективність дії препаратів, надзвичайно зменшуючи поверхневий натяг робочих розчинів та забезпечуючи максимальне зволоження, розповсюдження і проникнення препарату усередину рослини. Незалежно від товщини її воскового шару. Рослинна олія покращує швидкість поглинання системних препаратів через кутикулу. Спрінто використовується з препаратами, що потребують застосування ад’ювантів на основі рослинної олії.
Фіксаж — грунтовий кондиціонер для покращення дії грунтових гербіцидів. Препарат допомагає утримати пестицид у верхньому шарі грунту, задля максимального контролю і запобіганню пошкодження врожаю. Фіксаж зменшує знесення препарату і забезпечує краще покриття грунту, а швидкість проникнення запобігає фотодеградації.
Аквалайт — кондиціонер та регулятор pH води. Аквалайт — формула розчинного концентрату, що містить запатентовану суміш речовин для кондиціонування води, окислюючих речовин, буферних розчинів рН. Препарат використовується з гліфосатом і іншими гербіцидами, з якими лопустимо застосувння в баковій суміші сульфату амонію або азотних добрив. Аквалайт повністю готовий для застосування у розчині.
ПіноСтоп — високоефективний ад'ювант для боротьби з надмірним піноутворенням. Застосування піногасника ПіноСтоп дозволяє прискорити процес підготовки обприскувача до роботи та суттєво збільшити ефективність захисту, особливо у дощову погоду, коли фактор часу виявляється вирішальним. За рахунок того, що цей продукт належить до органосиліконової групи, він абсолютно не змінює структури робочого розчину. ПіноСтоп використовується на етапі приготування робочого розчину пестицидів та добрив, що мають надімрне піноутворення.
Олл Брайт — очищувач систем обприскування від залишків пестицидів та агрохімікатів. Препарат рекомендовано використовувати для профілактичного очищення техніки, при підготовці до весняних робіт після зими, при зміні з однієї культури на іншу, після використання бакових сумішей та препаратів на олійній основі. Для обприскувачів у яких видимий наліт від хімікатів. Неякісне очищення баків обприскувачів гарантовано призводить до забивання фільтрів, форсунок, корозії обладнання, погіршення зовнішнього вигляду — і як результат — ПОРУШЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ і НЕДООТРИМАННЯ ПРИБУТКУ! Олл Брайт з легкістю вирішить ці проблеми!

Чекаємо Вас у нас на стенді під номером «1А219» і ми з радістю розповімо більш детальніше про властивості та ефективну дію ад’ювантів у використанні в сільському господарстві.

 

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4