Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

УкрАгроКонсалт – Ваше надійне джерело агро аналітики для прийняття ефективних бізнес рішень

Консалтингова агенція УкрАгроКонсалт вже близько 25 років спеціалізується на дослідженні та аналізі аграрного ринку України та країн Причорномор’я.

Компанія надає ряд послуг, включаючи аналітичні звіти з ринку зернових, олійних та бобових культур,  продовольчої галузі, дослідження ряду секторів аграрного ринку, інвестиційний консалтинг, бізнес планування, прогнози сировинних та с/г ринків.

УкрАгроКонсалт є організатором провідних міжнародних конференцій на тему зернових та олійних культур, зокрема щорічних конференцій «Зерно Причорномор’я» та «Black Sea Oil Trade» у Києві.

Клієнтами компанії є агрохолдинги та фермерські господарства, інвестори, банки, провідні міжнародні та українські трейдери с/г продукції.

УкрАгроКонсалт співпрацює з державними органами і провідними міжнародними та міждержавними організаціями в аграрному секторі. Нам довіряють понад 700 операторів агро бізнесу з 50 країн світу.

Аналітика та інформація від УкрАгроКонсалт допоможе приймати вірні стратегічні рішення для Вашого бізнесу. 

 

Сайт компаніі: http://www.ukragroconsult.com/
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел./факс: +38 (044) 364-55-85
вул. Тимошенка 29В, оф. 5, Київ

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4