Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Сучасні підходи у страхуванні – Ефективні інструменти для сприяння сталому розвитку сільського господарства в Україні

 31 жовтня 2018, 14:30 – 17:30
Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект 15, Київ 02002, конференц-зала № 7

Ризики у сільському господарстві ростуть, оскільки рамкові умови динамічно змінюються. На сьогоднішній день сільськогосподарські виробники інтенсивно використовують свій капітал для досягнення стабільного зростання врожайності. У світлі цього, страхування може відігравати важливу роль, сприяти сталому розвитку сільського господарства та його внеску в продовольчу безпеку та подолання голоду у світі.

Система страхування у сільському господарстві регулюється у багатьох країнах на законодавчому рівні, а крупні страховики запроваджують ефективні страхові послуги, які в деяких випадках навіть підтримуються державними програмами відповідно до положень ВОЗ. Таким чином, багато аграрних виробників у промислово розвинених країнах покривають свої ризики значною мірою через страхування.

В Україні поки що застраховано лише близько 5% земель сільськогосподарського призначення. Низький рівень покриття - у порівнянні з міжнародним досвідом - вказує на ринковий потенціал. Але в цій галузі існує ряд викликів: поки немає жодної програми державної підтримки. На додачу, фермери не знають про переваги аграрного страхування. Виконавчі процедури в аграрному страхуванні в деяких випадках є поганими і завдають шкоди репутації страхування як належного інструменту для зменшення ризиків. У деяких випадках скорочення прибутковості не дозволяє впроваджувати сучасні методи страхування.

Метою цього заходу є обговорення описаних викликів із відповідними представниками зацікавлених політичних та бізнесових кіл.

Захід буде перекладено з / на англійську / українську / російську мови. Будь-ласка, зареєструйтесь для участі у заході за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

ВідкриттяБачення представників державних органів

 • Олена Ковальова, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України
 • Олександр Залєтов, Член Національної комісії з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг
 • Германн Інтеманн, аграрний аташе посольства Німеччини

Теми доповідей експертів зі страхування

 • Стан ринку українського аграрного страхування: інструменти для безперервного та сталого зростання бізнесу
  Леа Сорока, Міжнародна фінансова корпорація (IFC) Світового банку
 • Сучасні можливості та виклики для ринку українського аграрного страхування
  Седрік Германн, ТОВ Європейські Страхові Брокери (EUROP Insurance Brokers)
 •  Обов'язкові системи страхування німецький досвід щодо управління ризиками для здоров'я тварин
  Др. Роланд Лабом, Протиепізоотична каса Рейнланд-Пфальц
 • Досвід аграрного страхування- бачення українського фермера
  Представник від українських фермерів (уточнюється)
 • Індекс страхування- концепція та застосування для українського сільського господарства
  Фабіан Берсо, АХА Глобал Параметрікс

Подіумна дискусія: Альтернативні політичні варіанти для України

         

Модератор:   Фолькер Зассе, керівник проекту Німецько-український агрополітичний діалог

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4