Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Міжнародний форум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі AgroEnergyDAY 2018 День 2

Практикум АГРОЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОАУДИТ: шляхи скорочення витрат та збільшення прибутків у агробізнесі та сільських громадах

м. Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15
Конференц-зал №1, пав. №1. вхід 1А, другий поверх

Тренер: Станіслав Ігнатьєв, PhD, засновник Харківського енергетичного кластеру, виконавчий директор Інституту сталого розвитку

09:30-10:00

Реєстрація учасників

10:00-10:15

Вступне слово від організаторів

10:15-10:30

Знайомство із учасниками, оцінка очікувань та потреб

10:30-11:00

Енергетичний потенціал сільських територій. Що таке агроенергетика? Навіщо вона потрібна агробізнесу та сільським громадам? (міні лекція із практичними прикладами)

11:00-11:30

Енергетичний кооператив: за та проти. Кейс енергетичного кооперативу із виробництва біодизелю в Харківській області. (презентація кейсу та коротка дискусія)

11:30-12:00

Перерва на каву

12:00-12:30

Енергетичний аудит у підприємствах АПК та громадах: кейс енергоефективної громади (на прикладі проекту «Енергоефективне село» - с. Веселе Харківської області)

12:30-13:00

Енергосервіс – додаткове джерело отримання прибутку агропідприємством (міні-лекція)

13:00-14:20

Технологічні рішення у АГРОЕНЕРГЕТИЦІ (презентації технологій компаній):

 • сонячна енергетика для аграрного бізнесу (рішення для сонячних електростанцій, використання фотоелектричних дахових покриттів, агрофотоволтаїка, геліоколектори);
 • мала вітрогенерація для сільських територій та агробізнесу
  Спікер: Микола Савчук, Член Правління Української Вітроенергетичної Асоціації, керівник напрямку малої та середньої генерації;
 • технології використання біомаси (біогазові технології, генерація теплової та електричної енергії)
  Спікер: Олександр Мороз, координатор проектів TTS.czв Україні;
 • технології підвищення енергоефективності будівель та споруд агропідприємств.

14:20-14:30

Підведення підсумків тренінгу

 

Реєстрація за посиланням - http://clc.to/JreOKg

Контакти: Валентина Кисіль, (044) 507-22-26 (вн.303) , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та журнал «Екологія підприємства»

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4