Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Будуй агрокар`єру з «ІнтерАГРО 2018»: маштабний Ярмарок агровакансій відкриє нові можливості вашим амбіціям!

Успішний агробізнес – це не лише передові технології! Це, в першу чергу, амбіційна команда, яка готова освоювати та впроваджувати інновації. Міжнародна виставка «ІнтерАГРО 2018»  створює можливості  як для технологій, так і для амбіційних професіоналів та початківців, і для тих, хто їх шукає.

П`ятий День молодого спеціаліста та наймаштабніший Ярмарок агровакансій відбудеться 1 листопада в Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, конф.-зал № 14) в рамках виставки «ІнтерАГРО 2018».

На Ярмарку будуть запропоновані вакансії від 24 провідних агрокомпаній та агрохолдингів України.

Відвідавши ярмарок, ви матимете змогу відразу пройти співбесіду та отримати детальну інформацію про працевлаштування в таких компаніях як: Ерідон, Агробудівельний альянс "Астра", АМАКО Україна, Агросем, Агротек, Укравтозапчастина, Хлібодар ТМ, Тімак Агро Україна, Cygnet Agrocompany, Група компаній ТЕРРА ФУД, (Фуд ДЕВЕЛОПМЕНТ), Бізон-Імпорт, АВД ЮА, Володимир - Волинська птахофабрика "Епікур ", Kernel, UKRAVIT, Журнал Agroexpert, Українська асоціація молодих фермерів, AgroPortal.ua, Украгроком, PepsiCo, Верес,  КАДМЕДІА, МХП, AgriLab.

Поряд із цим, на відвідувачів чекає цікава програма про тренди на аграрному ринку праці, а також можливість отримати низку рекомендацій як зробити успішну агрокар`єру та долучитися до розв`язання практиктичних кейсів від провідних компаній.

Варто наголосити, що проведення Дня молодого спеціаліста в останній день роботи агровиставок, які організовуються компанією «Київcький міжнародний контактовий ярмарком, вже стало доброю традицією. Попередній захід, який відбувся 23 лютого 2018 року, відвідало близько 600 студентів з більше ніж 20 навчальних закладів України.

 

Тож не пропустіть шанс отримати роботу своєї мрії в агроіндустрії!

Відвідайте Ярмарок вакансій на «ІнтерАГРО» та станьте частинкою успішних команд!

 

Для реєстрації перейдуть за посиланням: http://bit.ly/2O8b37f

Детальна програма заходу ТУТ.

Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», портал «АгроКар'єра», ДУ «Агроосвіта».
Захід проходить за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4