Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

«ІнтерАГРО 2009» – ЕФЕКТИВНИЙ КРОК ДО УСПІХУ!

З 4 по 6 лютого 2009 року у столичному міжнародному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул. Салютна, 2б) пройде 5 Міжнародна виставка «ІнтерАГРО 2009», організатором якої є лідер виставкового бізнесу України - АТ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Беззаперечним є факт, що за роки свого існування виставка «ІнтерАГРО» завоювала репутацію провідного вітчизняного виставкового проекту європейського формату, присвяченого аграрній тематиці.

«ІнтерАГРО 2009» отримала офіційну підтримку Федерального Міністерства економіки Німеччини та уряду Франції.

«ІнтерАГРО 2009» пройде за підтримки Міністерства аграрної політики України, Української аграрної конфедерації, Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», Асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA і Французького агентства з міжнародного розвитку підприємств UBIFRANCE. Генеральним бізнес - партнером «ІнтерАГРО 2009» є ЗАТ компанія «РАЙЗ», офіційним - корпорація «Агро-Союз», генеральний спонсор виставки - ТОВ «Українська аграрна лізингова компанія».

Мета «ІнтерАГРО 2009» - презентація найсучасніших аграрних технологій, демонстрація техніки, обладнання, насіння, агрохімії, ветеринарії, встановлення нових і зміцнення існуючих ділових контактів, укладання довгострокових контрактів на виробництво та реалізацію продукції в Україні та за її межами.

Головне завдання «ІнтерАГРО 2009» - прискорити інформування сільгоспвиробників про наявність новітніх технологічних рішень та створення підґрунття для оснащення агропромислового комплексу найсучаснішими видами  техніки, обладнання, рослин та матеріальних ресурсів. 

Екскурсія у світ «ІнтерАГРО»

Не багато часу минуло з тих пір, як перед нами вперше були гостинно відчинені двері у світ «ІнтерАГРО». Та вже декілька років потому, вже на  «ІнтерАГРО 2008», ми стали свідками визначних подій міжнародного масштабу, які вивели виставку на новий, більш високий якісний рівень.  Загальна площа експозиції «ІнтерАГРО 2008» склала 29 000 кв.м., та було зареєстровано рекордну кількість відвідувачів для агропромислової виставки в Україні - понад 18 000 чоловік, чим «ІнтерАГРО» підтвердила свій рейтинг одного з найгучніших виставкових проектів агропромислового комплексу України, визнаного далеко за її межами.

Як відзначила Валентина Завалевська, заступник Міністра сільського господарства України,  такі виставки, як «ІнтерАГРО 2008», сприяють підвищенню конкурентоспроможності нашого аграрного сектору: «Виставка дуже цікава, і мені дуже приємно, що вона проводиться під егідою Міністерства аграрної політики України. Тут виробники сільськогосподарської продукції зможуть знайти для себе нові технології, ознайомитись з багатьма досягненнями, які застосовуються в світовій практиці сільського господарства. Дуже приємно, що до нас приїжджає з кожним роком все більше зарубіжних партнерів, проводяться такі значні бізнес - форуми, як День Франції. Відроджується і вітчизняне виробництво сільськогосподарської техніки».

В рамках «ІнтерАГРО 2008» пройшли заходи, у яких взяли участь керівники владних структур, провідні фахівці сільськогосподарської галузі з України та багатьох країн світу: міжнародні семінари, форуми, зокрема Українсько-Німецький бізнес-форум та Другий день Франції в Україні. Головною подією Другого дня Франції в Україні став візит Міністра сільського господарства та рибальства Франції Мішеля Барньє. В рамках візиту пройшла його зустріч з Міністром аграрної політики України Юрієм Мельником. Вони разом оглянули експозицію Республіки Франція та по закінченню Другого Дня Франції в Україні дали прес-конференцію з питань співробітництва українських та французьких компаній. Під час зустрічі міністрів була досягнута домовленість про формування робочої групи, яка на рівні експертів буде займатися проблематикою сільського господарства. «Ми вирішили на міжвідомчому рівні створити французько-українську групу високого рівня, яка дасть можливість поглибити нашу співпрацю у галузях, які представляють двосторонню зацікавленість, таких як санітарна сфера, насіння та генетика або сфера аграрної політики», - відзначив пан Барньє. Також,  вперше в Україні, в рамках виставки «ІнтерАГРО 2008», відбулася подія, яка, без сумніву, має велике значення для подальшого двостороннього розвитку французько-українських відносин у сільськогосподарській галузі: Міністр аграрної політики України пан Юрій Мельник був відзначений Урядом Франції орденом Командора за заслуги у сільському господарстві, а  Міністр сільського господарства та рибальства Франції пан Мішель Барньє був нагороджений урядом України орденом «Знак Пошани». Візит пана Барньє залишив яскраву пам'ять і у АТ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»: визнанням Урядом Франції високої якості діяльності компанії, стало нагородження її генерального директора Володимира Іванова орденом Кавалера за заслуги у сільському господарстві.  

Перспективи «ІнтерАГРО 2009»

 Згідно з оцінкам організаторів «ІнтерАГРО 2009» займе майже 35 тис. кв.м. виставкової площі та збере більше 400 компаній, що є лідерами у світовій сільськогосподарській галузі. Також, ми очікуємо на 20 тис. відвідувачів з усіх регіонів України та інших країн світу.

«ІнтерАГРО» вперше за роки свого існування розташується у трьох стаціонарних павільйонах ВЦ «КиївЕкспоПлаза», тимчасовому павільйоні та на відкритому експозиційному майданчику.

«ІнтерАГРО 2009» - це місце, де продемонструють останні досягнення сільськогосподарської галузі провідні компанії з Німеччини, Франції, Польщі, Італії та інших країн.

На «ІнтерАГРО 2009» будуть розгорнуті спеціалізовані експозиції «Сільськогосподарська техніка та комплектуючі», «Обладнання для сільського господарства», «Рослинництво та агрохімія» та «Тваринництво і ветеринарія».

У «ІнтерАГРО 2009» візьмуть участь вітчизняні компанії-лідери у сільськогосподарській галузі та всесвітньовідомі зарубіжні компанії, серед яких - корпорація «Агро-Союз», ЗАТ «Райз», ТОВ «Амако Україна», ЗАТ «Агріматко-Україна», представництво Claas в Україні, Kunh, ТОВ «Арай Україна», ВАТ «Червона зірка», ТОВ «Українська овочева компанія», НВП «Біо-Тест-Лабораторія», ТОВ «МараТЕК-Україна», ТОВ «Вадерстад», ТОВ «Агротек», компанія «Агроальянс», ТОВ «Приват Лізинг», ТОВ «Хімагромаркетинг», ТОВ «Агросфера» та багато інших, не менш відомих компаній. Вперше світовий лідер з виробництва сільськогосподарської техніки - компанія  Case & New Holland - візьме участь у «ІнтерАГРО» не через дилерську мережу, а офіційним представництвом в Україні.

Програма «ІнтерАГРО 2009»

У п'ятий день народження «ІнтерАГРО» організатори виставки підготували насичену ділову програму заходів, яка цього року вразить своєю різноманітністю та масштабами.

Традиційно, протягом усіх днів роботи форуму, корпорація «Агро-Союз» проведе ряд майстер-класів з багатьох тематик сільського господарства, завдяки яким фахівці галузі опановуватимуть нові прийоми і методи у конкретних сферах.

У перший день роботи виставки пройде Українсько-Німецький форум, організатором якого виступають АТ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Німецька асоціація виробників сільськогосподарської техніки VDMA  та Асоціація «Українский клуб аграрного бізнесу». Форум присвячений обговоренню питань співпраці між виробниками сільськогосподарської продукції України і Німеччини та є однією із знакових подій виставки.

Вже втретє, однією із найяскравіших подій виставки «ІнтерАГРО», стане  День Франції в Україні, який цього сезону буде складатися з двох частин. Під час Третього Дня Франції в Україні будуть розглянуті теми «Генетика та селекція ВРХ та свиней» та «Розвиток сільського господарства України в рамках ЄС. Роль та місце України у європейському поділі праці». Організатори Третього Дня Франції в Україні - Посольство Франції в Україні, Французьке агентство з міжнародного розвитку підприємств «UBIFRANCE» та АТ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Цікавими та корисними стануть семінари від НВП «Біо-Тест-Лабораторія», які цього року розглянуть наступні теми: «Тваринництво. Збільшення продуктивності» та «Молочне поголів'я ВРХ. Збільшення продуктивності».

Також в рамках «ІнтерАГРО 2009» пройде традиційний «Ярмарок вакансій АПК», організований «Українским клубом аграрного бізнесу», міжнародний форум «Промислові горіхові сади України 2009» та багато інших заходів, які зорієнтовані на найновіші сучасні підходи до ведення бізнесу у агропромисловому комплексі.

Всеукраїнський День поля

Раді повідомити про наближення заходу, що традиційно проходить у серпні, у с.Майському на Дніпропетровщині. Це - один з найбільших заходів ресурсозаощаджувальних технологій та сільськогосподарської техніки для ефективного землеробства в Україні, який щороку відвідують тисячі учасників - Всеукраїнський День поля. Так, цього року, 1 та 2 серпня, пройде Третій Всеукраїнський День поля - один  з найяскравіших аграрних заходів цього літа. «День поля» став вже традиційним заходом, завдяки якому аграрії можуть ознайомитись з останніми новинками техніки, обладнання та технологій і, звичайно, побачити все в роботі. Традиційно організатором «Днів поля» є корпорація «АГРО-СОЮЗ», організаційним партнером - АТ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Говорять учасники виставки «ІнтерАГРО»

В.Є. Скоцик, Генеральний  директор ТОВ «Амако Україна»:

«Для нашої компанії участь у «ІнтерАГРО» - це, передусім, гарний привід продемонструвати новинки технологій та поділитись своїми знаннями і досвідом. Щороку виставка однозначно стає більш цікавою: з'являються нові програми та  учасники».

В. Полунець, директор центрального регіону ТОВ «Приват Лізинг»:

«Наша компанія із року в рік приймає активну участь у виставці «ІнтерАГРО», оскільки це важливий інструмент у просуванні продукції на ринку сільського господарства. «ІнтерАГРО  2008» для нас була досить плідною на нові та цікаві контакти. Отримали чимало заявок  на придбання техніки та запасних частин».

С. Мальцев, керівник відділу маркетингу компанії «Агроальянс»:

«Виставка «ІнтерАГРО» є високоефективним засобом заявити про себе, про свою продукцію та послуги на ринку України. Організація виставки - чітка та налагоджена - не дивлячись на велику кількість учасників, без проблем і в найкоротші строки вдається підготовити виставковий майданчик, стенд та техніку до участі у виставці. Завдяки постійнодіючій навантажувально-розвантажувальній техніці, не виникає жодних питань щодо збирання великогабаритної несамохідної техніки». 

Отже, учасники виставки «ІнтерАГРО 2009» чекають на зустріч з Вами!

Для отримання безкоштовного запрошення на відвідування виставки

Вам необхідно зареєструватись за тел. (044) 4906469 або на сайті http://www.interagro.in.ua/

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

  • Logo 3
  • Logo 2
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 4